Apie mus

Mūsų darbų foto

UAB “Santmontas“ – įmonė, santechnikos paslaugas teikianti nuo 2001 m.

Savo kompetencijas esame sutelkę šiose srityse:
 • šilumos siurblių oras-oras, oras-vanduo, kondicionierių montavimas;
 • katilinių įrengimas (kieto kuro, granulinių, skysto kuro, dujinių);
 • vidaus bei lauko vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimas ir aptarnavimas;
 • patalpų šildymo sistemų montavimas;
 • nuotekų valymo įrenginių montavimas;
 • kaminų įdėklų montavimas;
 • betono gręžimas.

  Mūsų požiūris

  Esame subūrę patikimų, ilgametę patirtį turinčių, atestuotų specialistų komandą, todėl galime įgyvendinti visas mūsų klientų vizijas greitai, profesionaliai ir saugiai. Draugiškas bendradarbiavimas siekiant bendrų tikslų leidžia mūsų klientams visada jaustis patikimose rankose.

  Savo klientams siūlome kvalifikuotą konsultaciją, kokybišką montavimą, priimtinas paslaugų kainas.

   

  %

  Darbų kokybė

  Darbo patirties

  Įvykdytų projektų

  Vadovaujamės vertybėmis

  • Pagarba – klientui, sau ir supančiai aplinkai.
  • Atvirumas naujovėms – tobulėjimas, išradingumas, kūrybiškumas.
  • Sąžiningumas – skaidri veikla visose situacijose.
  • Atsakomybė už savo veiksmus – pažadų ir įsipareigojimų laikymasis.

  Šilumamums.lt prekės ir paslaugos – jaukiems namams

  Jūsų namams šilumą ir komfortą suteiks šilumamums.lt kokybiška ir patikima įranga: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperatoriai, katilai, vandens šildytuvai bei šilumos valdikliai. Visa įranga yra iš patikimų gamintojų, kurie yra rinkos lyderiai, todėl ją pirkdami gaunate kokybę ir ilgaamžiškumą, o UAB „Santmontas“ pasirūpins tinkamu įrangos sumontavimu.

  Šilumos siurbliai oras-oras yra „AlpicAir“, „Gree“, „HTW“, „Nordis“, Cooper & Hunter” gamintojų. Jei domina oras-vanduo, siūlome „Daikin“ ir „Viessman“ gamintojų  įrangą. Baseinams yra įvairaus galingumo HTV“ šilumos siurbliai oras-vanduo.

  Plati kondicionierių pasiūla: „Gree Lomo Eco Inverter“ ir „AlpicAir Eco Pro“ sieniniai šilumos siurbliai-kondicionieriai bei „Cooper & Hunter alpha inverter“ kondicionieriai-šilumos siurbliai.

  Taip pat yra „HTV“ ir „Innova“ serijos konsoliniai split tipo oro kondicionieriai-šilumos siurbliai oras-oras, mobilūs oro kondicionieriai. „HTV“ mobilūs kondicionieriai, kuriuos rasite silumamums.lt, gali ir vėsinti, ir šildyti.

  „Nordis“ gamintojų multi split vidiniai blokai bei „Nordis Sirius“ oro kondicionieriai dirba itin tyliai, turi savaiminio išsivalymo, „Airflow“ ir „I FEEL“ funkcijas.

  Pas mus yra „Mitsubishi Heavy Industries“ kondicionieriai-šilumos siurbliai, kurie yra modernūs bei stilingi, todėl derinami prie įvairios vidaus apdailos. Jie pasižymi patalpos sausinimo ir „Autorestart“ funkcijomis.

  Silumamums.lt pasiūloje „Komfovent“ gamintojų „Domekt R“ serijos rekuperatoriai, skirti gyvenamųjų namų vėdinimui, „Mitsubishi“ kompaktiški sieniniai bei modernūs „Wanas“ rekuperatoriai, tinkantys įvairių dydžių patalpoms.

  Pasiūloje ir „Italtherm City Class“, „Motan MKDens“, „Junkers-Bosch“ „Viessmann Vitodens“ dujiniai kondensaciniai katilai, o taip pat ir granuliniai katilai „Kostrzewa“ ir „Stauber Duo Pellet“ bei „Sime Rondo“ skysto kuro katilai ir visi katilams reikalingi priedai.

  Ieškantys vandens šildymo įrangos, pas mus atras „Galmet“ ir „Sunsystem“ firmų vertikalius, pastatomus arba vertikalius pakabinamus  vandens šildytuvus bei tenus su termostatais. Taip pat yraDanfoss“ grindų šildymo valdikliai, patalpų termostatai ir terminės pavaros.

  Daugiau informacijos rasite silumamums.lt

  Įmonės rekvizitai

  UAB “Santmontas”

  Įmonės kodas: 304104394

  PVM m.k.: LT100011464015

  Ats. sąsk.: LT497300010144548768

  Mūsų kontaktai

  Statybininkų g. 8, Marijampolė

  aivaras.misiukonis@gmail.com

  Privatumo ir slapukų politika>>>