Granulinės katilinės

Lietuvoje vienas populiariausių šildymo būdų – kieto kuro katilai. Kaip kuras naudojamos malkos, anglis, medžio pjuvenų ir durpių briketai. Ši kuro rūšis pas mus užima iki 40% rinkos.

Kieto kuro katilinė — tai ne tik tiesiogiai prie šildymo vamzdžių pajungtas katilas. Katilinės montuotojas turi būti aukštos klasės profesionalas, kuris, remdamasis patirtimi, pasiūlys optimalius namo apšildymo sprendimus, sukomplektuos tarpusavyje suderintą ir praktiškai patikrintą   katilinės įrangą tinkančią viso namo šildymo elementams.

Šio tipo šildymas gali būti kombinuojamas ir su papildomais energijos šaltiniais, tokiais kaip saulės kolektoriai ar geoterminis šildymas. Vasarą, kai šildymas nereikalingas, saulės sistema paruošia namams karštą vandenį, o pavasarį, rudenį ir net žiemą, padeda kieto kuro katilui.

Granulinis katilas patogus tuo, kad prie jo nereikia akumuliacinių talpų.  Dėka automatinio kuro padavimo, netenka taip dažnai katilą pildyti.

Renkantis granulinį katilą, reikėtų atkreipti dėmesį į jo naudingumo koeficientą. Vienas iš kriterijų, lemiantis  katilo naudingumo koeficientą, yra šilumokaičio konstrukcija. Kuo daugiau traukų (dūmų vartymo), tuo didesnis šilumokaičio nuėmimo plotas, tuo didesnis katilo naudingumo koeficientas.

Idealu kai katilo degiklis turi galimybę kūrentis trimis kuro rūšimis – anglies granulėmis, anglies smėliu, ir medienos granulėmis. Na ir be abejo katilas turi turėti galimybę kūrentis įprastomis malkomis rankiniu įkrovimu.

Granuliniai katilai katilinė
Granuliniai katilai mažas

Jums gali būti įdomu

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Oro kondicionieriai

Šilumos siurbliai oras-oras

Šildymas kieto kuro katilais

Šildymas skysto kuro katilais

Šildymas dujiniais katilais

Įmonės rekvizitai

UAB “Santmontas”

Įmonės kodas: 304104394

PVM m.k.: LT100011464015

Ats. sąsk.: LT497300010144548768

Mūsų kontaktai

Statybininkų g. 8, Marijampolė

aivaras.misiukonis@gmail.com

Privatumo ir slapukų politika>>>