Granulinės katilinės

Granulinė katilinė

Granulinės katilinės –  ko gero pats optimaliausias sprendimas pagal Lietuvoje dominuojančias kieto kuro kainas ir eksploatavimo patogumus. Šios katilinės vienas didžiasių privalumų tas, kad nereikia kasdien  kurti katilo. Šie katilai turi snaudimo režimus ir katilo galingumo moduliavimo galimybes. Tai yra labai ekonomiški ir ekologiški katilai.

Granulinis katilas patogus tuo, kad prie jo nereikia akumuliacinių talpų.  Dėka automatinio kuro padavimo, netenka taip dažnai katilą pildyti.

Renkantis granulinį katilą, reikėtų atkreipti dėmesį į jo naudingumo koeficientą. Vienas iš kriterijų, lemiantis  katilo naudingumo koeficientą, yra šilumokaičio konstrukcija. Kuo daugiau traukų (dūmų vartymo), tuo didesnis šilumokaičio nuėmimo plotas, tuo didesnis katilo naudingumo koeficientas.

Idealu kai katilo degiklis turi galimybę kūrentis trimis kuro rūšimis – anglies granulėmis, anglies smėliu, ir medienos granulėmis. Na ir be abejo katilas turi turėti galimybę kūrentis įprastomis malkomis rankiniu įkrovimu.

 

Taip pat Jus gali sudominti: