Skysto kuro katilinės

Patogumo požiūriu skystojo kuro katilas nepalyginti komfortiškesnis pasirinkimas nei kietojo kuro katilas, kuris reikalauja nuolatinės priežiūros. Šildymasis skystuoju kuru – nebloga išeitis ir tiems, kurių būsto nepasiekia gamtinių dujų trasos. Anot specialistų, namus šildyti dyzelinu pigiau, nei šilumą gauti centralizuotai, o tarp šildymo skystuoju kuru ir suskystintomis dujomis galima dėti lygybės ženklą.

Privalumai: pigesnė sistema, pastovus katilinės darbas ir automatinis galios reguliavimas, tačiau negalima blokuoti skirtingų temperatūrų šildymo prietaisų. Skysto kuro katilas su degikliu sujungtas tiesiogiai su šildymo sistema, skysto kuro talpa ir tūriniu vandens šildytuvu. Karštas vanduo ruošiamas pirmiausia, suteikiant jam prioritetą. Tą reguliuoja karšto vandens temperatūros daviklis. Kambario temperatūros daviklis reguliuoja skysto kuro katilo darbą, kad nebūtų peršildomos patalpos ir eikvojamas kuras.

Privačiame name įrengti dyzelino katilinę pakankamai paprasta ir trunka neilgai. Šiuo atveju galima įsirengti ir kombinuotą šildymo sistemą, skystojo kuro katilą suderinus su kietojo kuro. Skystojo kuro katilas, išvykus ilgesniam laikui, palaikys pastovią temperatūrą automatiškai įsijungdamas, kai tik temperatūra nukris iki nustatytos ribos. Dyzelinu kūrenamas katilas gali veikti naudodamas gamtines dujas, tereikia pakeisti degiklį.
Nesudėtinga ir skystojo kuro sandėliavimo įranga – tai yra įvairių dydžių plastikinės talpyklos, kurias galima sujungti vienas su kitomis. Tokias talpyklas galima laikyti ir patalpoje, ir lauke.

Eksploatuodami katilą, šeimininkai nepajus jokių nepatogumų, nes į katilinę nereikės dažnai vaikščioti. Reguliuoti katilo darbą ir stebėti darbines charakteristikas galima kambaryje sumontuotame termostato valdiklyje. Katilas ir talpos neskleidžia dyzelino kvapo, nes kuro talpyklos yra labai sandarios, o užpildymo jungtis – lauke. Taip pat nuo talpos į lauką, per sieną, išvestas alsuoklis, kuris visada būna uždarytas, ir tik užpildant laikinai atidaromas. Šildydamiesi skystojo kuro katilu, šeimininkai laisvalaikį gali skirti tik sau, o ne dirbti pečkuriu ir nuolat prižiūrėti katilą.

Galima dar paminėti, kad šildyti skirtas dyzelinas yra ekologiškas kuras, nes jam degant išmetama labai mažai sieros.

Skysto kuro katilinės
Skysto  kuro katilinė 2

Jums gali būti įdomu

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Oro kondicionieriai

Šilumos siurbliai oras-oras

Šildymas kieto kuro katilais

Šildymas garnuliniais katilais

Šildymas dujiniais katilais

Įmonės rekvizitai

UAB “Santmontas”

Įmonės kodas: 304104394

PVM m.k.: LT100011464015

Ats. sąsk.: LT497300010144548768

Mūsų kontaktai

Statybininkų g. 8, Marijampolė

aivaras.misiukonis@gmail.com

Privatumo ir slapukų politika>>>