Grindinis šildymas vandeniu

Lietuvoje vis labiau populiarėja grindinio šildymo sistemos.  Prieš keletą metų naujai statomuose namuose  grindinio šildymo sistemos jau buvo montuojamos, bet joms teko smarkiai  konkuruoti su radiatoriniu šildymu. Tačiau dabar galima drąsiai sakyti, kad  grindinis šildymas yra  viena pagrindinių šildymo sistemų ir šiai dienai ši sistema montuojama apie 80% naujai statomų namų.

Pagrindinė ir tiesioginė nauda – mažiau mokėti už šildymo sistemos eksplotaciją.  Su grindinio šildymo sistema sutaupoma apie 30% šilumos kaštų lyginant su radiatoriniu šildymu. Kodėl?  Nes grindiniam šildymui  nereikalinga tokia aukšta temperatūra,  dažnai   pakanka  nuo 30C° iki  42C°.  Tuo tarpu radiatoriams reikalinga  apie 60-70C°.

Įšilę grindys taip pat akumuliuoja šilumą ir patalpos išlieka ilgiau šiltos. O dar kai kojoms šilta – tai tampa tikras malonumas gyventi savo naujajame būste.

Tačiau net ir grindinis šildymas turi savo minusų. Ko labiausiai bijo grindinis šildymas tai perkaitimo! Maksimali leistina temperatūra  yra 55°C. Esant aukštesnei temperatūrai gali sutrūkinėti  betonas ir suskilinėti bei atšokti plytelės. Todėl, kad taip nenutiktų, yra tam tikri reikalavimai grindinio šildymo sistemos aprišimui. Tokių klaidų niekuomet nepadarys savo darbą  išmanantys kvalifikuoti santechnikos meistrai.

Grindinis šildymas name
Grindinis šildymas blokas

Jums gali būti įdomu

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Oro kondicionieriai

Šilumos siurbliai oras-oras

Šildymas kieto kuro katilais

Šildymas skysto kuro katilais

Šildymas dujiniais katilais

V

Šildymas granuliniais katilais

Įmonės rekvizitai

UAB “Santmontas”

Įmonės kodas: 304104394

PVM m.k.: LT100011464015

Ats. sąsk.: LT497300010144548768

Mūsų kontaktai

Statybininkų g. 8, Marijampolė

aivaras.misiukonis@gmail.com

Privatumo ir slapukų politika>>>